Nasz gabinet

Odbywając praktyki w najbardziej elitarnych salonach mieszczących się w Warszawie i Krakowie, mając bezpośredni kontakt z ich klientkami, zrozumiałam jak ważną rolę odgrywa wygląd i atmosfera Salonu Beauty, który się odwiedza w celu skorzystania z zabiegów, usług urodowych.
Analizując dotyczące tego własne doświadczenia, zrozumiałam, że o wiele większą przyjemność również czerpałam z wizyt, których wnętrza były zadbane, schludne i urządzone w sposób nowoczesny, sprzęt, z których korzystano, był najwyższej jakości, a obsługa kompetentna, miła i kontaktowa.
Dlatego też Instytut Noomi został urządzony w taki sposób, aby każda osoba na dźwięk jego nazwy, miała w głowie pełny obraz jego wnętrz – czystych, w stylu Glamour, luksusowych. Również dbając o Wasze bezpieczeństwo, wyposażyliśmy je w najwyższej jakości sprzęt do sterylizacji i dezynfekcji narzędzi, którymi wykonujemy zabiegi tak, abyście bez zbędnych trosk, zrelaksowane mogły się cieszyć wybranymi przez Was usługami z kieliszkiem musującego Prosecco w dłoni.
Serdecznie zapraszamy Cię, abyś i Ty odkryła Magię Wnętrz i Atmosfery w Noomi, gdzie komfort, bezpieczeństwo i samopoczucie Naszych klientek stawiamy na pierwszym miejscu!