Dlaczego Fake Bake jest najbezpieczniejszą alternatywą opalania?

Czym jest opalanie natryskowe Fake Bake?

Opalanie natryskowe fake bake, to zyskująca coraz większą popularność metoda bezpiecznego dla skóry opalania, która polega na nałożeniu na ciało specjalnego roztworu z brązującym dihydroksyacetonem (DHA). DHA jest substancją pochodzenia naturalnego, która reaguje z aminokwasami w warstwie rogowej naskórka, tworząc tymczasowy brązowy kolor.

Opalanie natryskowe jest szybsze i bardziej równomierne niż tradycyjne opalanie na słońcu lub w solarium. Dzięki specjalnemu natryskowi roztwór jest równomiernie rozprowadzany na ciele, co eliminuje konieczność ręcznego rozprowadzania go przy użyciu rąk. W związku z tym, że opalanie natryskowe jest szybsze i bardziej równomierne, można uzyskać bardziej naturalny wygląd opalenizny.

Opalanie natryskowe jest bezpieczniejsze niż opalanie na słońcu lub w solarium, ponieważ nie naraża skóry na promieniowanie UV. DHA jest bezpieczną substancją, która nie powoduje reakcji alergicznych ani innych negatywnych skutków dla skóry.

Tymczasowy brązowy kolor może trwać od kilku do kilkunastu dni, w zależności od indywidualnych cech skóry. Po zabiegu skóra może być lekko sucha i szorstka, dlatego ważne jest, aby odpowiednio i dogłębnie nawilżyć ją po zabiegu, co również pozytywnie wpłynie na jej trwałość.

Korzystając z usługi opalania natryskowego Fake Bake w Naszym Instytucie, masz pewność, że cały zabieg przeprowadzany jest zgodnie z jego procedurami oraz oryginalnymi, bezpiecznymi dla Twojej skóry produktami przez osobę przeszkoloną według wytycznych samego producenta, dzięki czemu osiągnięty efekt z pewnością spełni Twoje oczekiwania i wyjdziesz z gabinetu, z idealną opalenizną!